06.07.2020

До уваги Замовників!

В другому півріччі 2020 року Корпорація «Енергоресурс-інвест» запускає нову інноваційну виробничу лінію по виготовленню полімерних труб із структурованою стінкою.  Ряд конструктивних рішень основних вузлів і елементів ліній захищені патентами. В червні   Корпорація «Енергоресурс-інвест» отримала черговий патент на корисну модель: «Технологічна лінія на виготовлення труб із структурованою стінкою».

Запуск лінії дозволить виготовляти полімерні труби великих діаметрів (до 3-х метрів), які на 20-30% легші від аналогів при однакових розмірах і механічних та гідравлічних характеристиках.

Структуровані полімерні труби призначені для прокладання і реновації каналізаційних мереж. З них, як з конструктивного елемента, виготовляємо цілий ряд обладнання і споруд для водопостачання та водовідведення. Обладнання та труби з структурованою стінкою характеризуються високою стійкістю до механічних навантажень, вібрацій та агресивної дії стоків, зручністю монтажу і довготривалою надійністю в порівнянні з традиційними аналогами.

Проектування
Теплопостачання
Водопостачання
та водовідведення
Монтаж
Технічна документація