06.06.2017

До відома Партнерів!

З 30.05 по 02.06 Корпорація «Енергоресурс-інвест» приймала участь в 19-й Міжнародній виставці енергоефективного обладнання для опалення, вентиляції, кондиціонування, водопостачання, відновлюваної енергетики, сантехніки і басейнів.

Основним акцентом на виставці були енергозберігаючі технології та рішення, що стосуються інженерних систем для таких ключових галузей промисловості, як сільське господарство, харчова промисловість, машинобудування тощо.

Продукція Корпорації користувалася неабияким попитом. Про це свідчить високий показник відвідування на виставці потенційних та вже сталих Клієнтів Корпорації.

Також варто нагадати, що в другому випуску виробничо-практичного журналу «Водопостачання та Водовідведення», що був також представлений на виставці, надруковано дві статті працівників технологічного відділу Корпорації: «Особливості виготовлення ємностей із стільникових полімерних труб для зберігання води та агресивних речовин за низьких та підвищених температур» та «Переваги блочно-модульної будови каналізаційних очисних споруд».

Проектування
Теплопостачання
Водопостачання
та водовідведення
Монтаж
Технічна документація