03.03.2017

Оновлення обладнання для виконання теплоізоляційних робіт

Збереження теплової енергії великою мірою залежить від здатності будівельних конструкцій чи споруд утримувати та не випускати тепло.  Це напряму впливає на бюджет кожної сім’ї, підприємства, району, області країни.

Корпорація «Енергоресурс-інвест» розширює виробництво за рахунок купівлі нової техніки – обладнання по напиленню та заливці вспіненного пінополіуретану (ППУ) на об’єкті Замовника.

Це мобільний “Комплекс” змонтований на базі  малогабаритного вантажного автомобіля.

“Комплекс” складається із  дозатора, в комплекті  із заливним пістолетом, подаючими шлангами, бочковими насосами та системою підігріву ППУ; компресора,  дизельного генератора.

Таке оснащення дозволяє виконувати роботи по утепленню холодильних/морозильних камер, цехів, складів, резервуарів різного призначення і в різних галузях господарства, трубопроводів, теплогідроізоляції/утепленню покрівель, заливці ППУ в  пустотілі стіни існуючих  будівель та новобудов, заливці  ППУ в форми та інші автономно в польових умовах та при низьких температурах навколишнього середовища (на трасі  і таке інше).   Як результат – технологія дозволяє одержати теплову ізоляцію з характеристиками близькими до теплоізоляції нанесеної в заводських умовах.

Показовим прикладом економічної доцільності таких робіт є проект «Реконструкція теплової ізоляції магістральної тепломережі ТЕЦ Північна м. Львів» що виконувався Корпорацією. Окупність затрат 2,7 роки,  а економія газу – 4 707 тис куб/ в рік.

Сьогодні аналогічні роботи виконуються на тепломережах надземної прокладки  ОКП«Миколаївоблтеплокомуненерго»,  загальною протяжністю близько 25 км, по проекту, що фінансується Світовим Банком.

Проектування
Теплопостачання
Водопостачання
та водовідведення
Монтаж
Технічна документація