23.06.2018

Підписання контракту з ЄБРР

20180621_103945

Корпорація «Енергоресурс-інвест» підписала кредитну угоду з ЄБРР на $3,9 млн. для реалізації проекту по реконструкції виробничої бази підприємства з розширення асортименту продукції для систем водопостачання і водовідведення.

Підписання угоди стало можливим завдяки позитивному  рішенню аудиту та визнанню багаторічних досягнень Корпорації у сфері розробки нових технологій, проектування, виробництва профільної продукції та об’ємний перелік успішно реалізованих проектів з енергоефективності та збереження навколишнього середовища.

У результаті модернізації виробничої бази, Корпорація «Енергоресурс-інвест» зможе більш повно забезпечувати потреби ринку в профільній продукції Корпорації та пропонувати рішення «під ключ» по будівництву та монтажу систем підігріву, підготовки та постачання води, а також рішень з водовідведення, очистки побутових і технологічних стоків та ощадного використання  дощових вод.

В рамках підготовки підписання угоди було проведено ряд тренінгів для персоналу Корпорації зі залученням міжнародних консультантів по оптимізації проекту модернізації, розробки нестандартного технологічного обладнання та вибору основного виробничого обладнання.

DSC_0321

Для перед- та пост-інвестиційної підтримки проекту виділені кошти ЄС в рамках програми «EU4Business» на суму до €200 тис. У проекті будуть використані напрацювання попередніх консалтингових проектів, які мали на меті розробку стратегічного плану та веб-платформи і також підтримувалися в рамках програми «EU4Business».

Проект Корпорації також отримає грант у сумі до $266 тис. в рамках програми «FINTECC», яка реалізується в Україні з лютого 2016 року і спрямована на передачу технологій у сфері пом’якшення та адаптації до кліматичних змін. В рамках проекту по модернізації ці кошти будуть використані для створення нового устаткування для виробництва великогабаритних полімерних конструкцій.

ЄБРР є найбільшим міжнародним фінансовим інвестором в Україні. З початку діяльності у країні в 1993 році Банк узяв на себе зобов’язання щодо надання майже €12,1 млрд., в рамках якого вибрано близько 400 інвестиційних проектів з підтримки українських компаній- виробників,що працюють у сфері енергоресурсозбереження промислових об’єктів та комунальної сфер.

20180621_103956

 

Проектування
Теплопостачання
Водопостачання
та водовідведення
Монтаж
Технічна документація