30.12.2020

Шановні Колеги, Партнери та Друзі!

Щиро вітаю Вас з Новим Роком та прийдешніми Різдвяними святами!

Колектив Корпорації «Енергоресурс-інвест» вже в 26-й раз готується до зустрічі Нового року критично оцінюючи досягнуте і з вірою, надією і оптимізмом будує плани на майбутній рік.

Колектив Корпорації «Енергоресурс-інвест» надалі покращує свої показники, що є запорукою зростання довіри до нас серед постійних наших Партнерів і нових Замовників. Ми освоюємо нові види продукції, розробляємо нові технічні рішення на рівні винаходів впроваджені в наших проектах, готуємо  висококваліфіковані кадри.

Хочу подякувати нашим Партнерам і Замовникам, і в першу чергу, працівникам теплової енергетики, водопровідно-каналізаційного господарства, будівельно-монтажних підприємств та всім споживачам нашої продукції – та побажати вдалого Нового року, фінансової стабільності, надійних Партнерів, професійного росту і належних умов праці, а разом з тим – віри в свої сили, віри в Україну, миру і міцного-міцного здоров’я. Нехай Новий 2021 рік буде сповнений цікавими викликами, цінним досвідом та плідними результатами!

Нехай Різдвяна зірка осяє Ваші сім’ї любов’ю, здоров’ям і згодою, а  в Ваших домівках назавжди оселяться мир, добро і щастя.

Щасливого Нового Року і Веселого Різдва!

З повагою,

президент Корпорації «Енергоресурс-інвест»

Іван Ніронович

Проектування
Теплопостачання
Водопостачання
та водовідведення
Монтаж
Технічна документація