26.01.2018

Шановні Партнери!

Корпорація «Енергоресурс-інвест» впроваджує в Україні кращі і найновіші світові розробки в галузі теплоенергетики, а саме: застосування рефлектометра (локалізатора) нового покоління для виявлення та локалізації пошкоджень і неоднорідностей у витих парах проводів і в попередньо теплоізольованих, за допомогою ППУ, трубопроводах з проводами СДКМ.

Він використовує найновітніші технологічні досягнення у рефлектометрії, є легким в обслуговуванні та забезпечує користувачеві можливість швидкої та прецизійної діагностики пошкоджень в мережі. Прилад виготовляється в США на фірмі „SpringBok Instruments“, який є виробником відомої на світовому ринку марки рефлектометрів „RiserBond“.

У рефлектометрі Tracker Pro реалізовані дві революційні зміни у порівнянні з іншими рефлектометрами, це надійний сенсорний рідкокристалічний екран та система запису результатів вимірювання до пам’яті з автоматичним скануванням для всіх тривалостей зондуючого імпульсу. Стандартним для Tracker Pro залишилось програмне забезпечення TrackerView, яке забезпечує глибокий аналіз результатів замірів, порівняння останніх замірів з взірцевим заміром, отриманим раніше, друкування результатів та архівування  даних для виконання моніторингу. Програмне забезпечення TrackerView є дуже простим в обслуговуванні.

DSC_0312DSC_0316

Проектування
Теплопостачання
Водопостачання
та водовідведення
Монтаж
Технічна документація