24.04.2019

Шановні Партнери, Друзі та Колеги!

Корпорація Енергоресурс-інвест запрошує Вас відвідати наш стенд № 1-А4-9, в 1-му павільйоні (вхід 1-С зі сторони Метро) на 21 Міжнародній виставці енергоефективного опалення, вентиляції, кондиціонування, водопостачання, відновлюваної енергетики, сантехніки і басейнів AquaTherm Kyiv 2019 з 14 по 17 травня 2019 року в МВЦ, м.Київ (м. Лівобережна).

На виставці ми будемо презентувати:

продукцію ексклюзивної технології виробництва великогабаритних полімерних труб, резервуарів, колодязів, корпусів каналізаційних насосних станцій зі стільниковою конструкцією стінки, а також станції та блочно-модульні комплекси для біологічного очищення  стічних вод, комплектні споруди очищення поверхневих стічних вод, жировловлювачі і напірні флотаційні установки та новий вид продукції – полімерні колони та корпуса фільтрів для виробництва та очищення біогазу з відходів підприємств харчової галузі. А також, традиційну продукцію нашої компанії: системи теплоізольованих пінополіуретаном труб для опалення та гарячого водопостачання, з’ємну ізоляцію на базі базальтової вати, систему дистанційного контролю стану мережі та інші вироби для потреб транспорту теплоносіїв.

Використовуючи наш промокод АТК19, Ви зможете безкоштовно отримати електронний квиток на сайті www.aqua-therm.kiev.ua.

Важливо! Дійсні лише електронні квитки, що отримані за промокодом на сайті виставки. Їх термін діє до закінчення AquaTherm Kyiv 2019.

До зустрічі на нашому стенді!

З повагою,

Корпорація Енергоресурс-інвест

Проектування
Теплопостачання
Водопостачання
та водовідведення
Монтаж
Технічна документація