14.08.2020

Шановні Партнери та Колеги!

Корпорація Енергоресурс-інвест запрошує Вас відвідати наш стенд № С6-9 (1 лінія від центрального входу 1-С зі сторони Метро Лівобережна) на 22 Міжнародній виставці AquaTherm Kyiv 2020 з 18 по 20 серпня 2020 року в МВЦ, м.Київ (м. Лівобережна).

На виставці Корпорація представить:

продукцію ексклюзивної технології виробництва великогабаритних полімерних труб, резервуарів, колодязів, корпусів каналізаційних насосних станцій з пустотілою (стільниковою) конструкцією стінки, а також станції та блочно-модульні комплекси для біологічного очищення господарсько-побутових стічних вод, комплектні споруди очищення поверхневих (дощових) стічних вод від завислих та нафтозабруднень, жировловлювачі і напірні флотаційні установки та новий вид продукції – полімерні колони та корпуса фільтрів для комплексів виробництва та очищення біогазу з відходів підприємств харчової галузі.

Використовуючи наш промокод ATK20GO, Ви зможете безкоштовно отримати електронний квиток перейшовши за посиланням: https://aqua-therm.kiev.ua/ru-RU/visitors/e-ticket.aspx#personal. Без використання промокоду відвідування виставки – платне.

Контактний тел. відповідального по стенду 0676756545 Олег

До зустрічі на нашому стенді!

 

З повагою,

Корпорація Енергоресурс-інвест

Проектування
Теплопостачання
Водопостачання
та водовідведення
Монтаж
Технічна документація