17.10.2017

Введення в експлуатацію блочно-модульних очисних споруд у селищі Фруктове

IMG_7668

6 жовтня 2017 року відбулося офіційне введення в експлуатацію очисних споруд селища Фруктове Мелітопольського району Запорізької області продуктивністю 400 м. куб. на добу.

Приймальна комісія, очолювана заступником голови Запорізької обласної державної адміністрації Скобліковим  Віктором  Вікторовичем, відмітила високу ефективність очисних споруд виробництва Корпорації, що забезпечують  високий рівень очистки стічних вод при суттєво низьких експлуатаційних затратах. Однією з основних переваг споруд виробництва Корпорації «Енергоресурс-інвест» є  також оперативність монтування і, завдяки компактності та легкості виробів із полімерних матеріалів  –  низькі будівельно-монтажні витрати. На сьогодні використання полімерних матеріалів у виготовленні технологічних резервуарів та конструкційних елементів споруд  є оптимальною заміною залізобетонних та  сталевих аналогів.

Виготовлення  обладнання повної монтажної готовності в заводських умовах дозволяє не тільки підвищити якість, оперативність будівництва, знизити вартість монтажу, але й уникнути пошкодження обладнання в умовах монтажу.

Для Корпорації “Енергоресурс-інвест” виконання даного об’єкту відкриває ряд нових перспектив – реконструкції існуючих та будівництва нових очисних споруд на південному сході України, де це вкрай необхідно, а саме: у смт. Якимівка Якимівського району Запорізької області, смт. Мирне Мелітопольського району Запорізької області, смт. Приазовське Приазовського району Запорізької області і село Пологи Пологівського району Запорізької області.

IMG_7659

Проектування
Теплопостачання
Водопостачання
та водовідведення
Монтаж
Технічна документація