03.10.2017

Заміна тепломереж у місті Київ

На фоні загальних проблем, які сьогодні, безумовно, присутні у сфері енергетики, великою проблемою є технічна зношеність теплового господарства.

Закономірними роботами по підготовці до опалювального сезону є заміна тепломереж, що знаходяться в аварійному стані. Міська влада столиці запевняє, що на сьогоднішній день подбала про те аби взимку домівки киян були забезпечені теплом. Голова Київської міської державної адміністрації  Віталій Кличко особисто побував з інспекцією на проспекті Соборності, де завершуються  роботи по заміні магістральних теплових мереж, теплоізольовані труби, елементи та фасонні частини яких виготовлені Корпорацією «Енергоресурс-інвест».

1,2 км магістральної тепломережі діаметром 800 мм на проспекті Соборності в місті Києві не ремонтувалися вже понад 30 років. За останніх два роки на цій ділянці трубопроводу було виявлено 4 масштабні пошкодження.

У результаті заміни аварійної ділянки цієї тепломережі значно скоротяться обсяги теплових втрат та знизиться небезпека аварій у майбутньому. «Для прикладу, цим обсягом теплової енергії, яка буде економитися, можна обігріти 6-7 дитячих садків», – наголосив Віталій Кличко додавши, що при ремонті тепломереж використовуються виключно новітні технології. «Тут використовуються труби європейського стандарту, застосовуються найновіші технології  ізоляції. Я впевнений, що на цій ділянці найближчих 30 років жодних проблем не буде», – додав мер Києва. Сьогодні, Корпорація «Енергоресурс-інвест» є провідним виробником теплоізольованих труб, елементів та фасонних частин для теплових мереж з ефективною теплоізоляцією пінополіуретаном циклопентанового спінення, а також  труб і виробів з полімерних матеріалів для систем водопостачання та водовідведення,  теплоізоляційних виробів з базальтовати. Вироби та споруди Корпорації характеризуються  значно більшим терміном служби  при мінімальних експлуатаційних затратах, і як результат – зі значною економічною ефективністю застосування.

 

Проектування
Теплопостачання
Водопостачання
та водовідведення
Монтаж
Технічна документація