04.09.2019

Запрошуємо на 5 Lviv Eco Forum!

Шановні Партнери!
Маємо честь запросити Вас взяти участь у 5 Lviv Eco Forum, який організований Асоціацією водних компаній України «Укрводоканалекологія» за участю Мінрегіону, Мінприроди, Держводагентства та набуває високого рейтингу. Цей Форум є одним з найавторитетніших заходів в Україні у сфері екології і – в першу чергу, у сфері очищення комунальних та промислових стоків.
Зокрема пропонуємо відвідати стенд №1 на виставці Інноваційних Технологій WaterPro під час Еко-Форуму Вода & Енергія, що відбудеться 12-13 вересня 2019 року у Львові на стадіоні «Арена Львів» по вулиці Стрийській 199.
На стенді будуть представлені найновіші розробки та зразки продукції Корпорації «Енергоресурс-інвест» для водовідведення і очищення каналізаційних стоків, окрім цього 12 вересня відбудеться доповідь заступника президента Корпорації «Енергоресурс-інвест» Ніроновича Н. І. під назвою: «Нові технологічні рішення та обладнання виробництва Корпорації «Енергоресурс-інвест» для реконструкції та будівництва каналізаційних очисних споруд» (початок об 11:40 в президентській ложі, 4 рівень).
Будемо раді поспілкуватись та співпрацювати з Вами!

Проектування
Теплопостачання
Водопостачання
та водовідведення
Монтаж
Технічна документація