Slide Окрім модернізації існуючих виробничих потужностей, ми продовжуємо розробку нових проектів, які дозволять стати ще сильнішими, зберегти лідерські позиції та здатність конкурувати зі світовими та державними ринками. Президент Корпорації “Енергоресурс-інвест”
Лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки
Заслужений енергетик України

Іван Ніронович

Історія досвіду

Наші Партнери

logo-riel
ib-logo

Історія інновацій

Історія успіху

З початку свого створення Корпорація “Енергоресурс-інвест” здобула лідируючі позиції серед українських виробників та стала одним із найбільших підприємств Східної Європи у своїй галузі

Визнанням високої конкурентноздатності та якості продукції Корпорації є успішна робота не тільки на ринку України, але й в країнах Європи та СНД. Доказом цього є неодноразові перемоги у міжнародних тендерах, що дозволило їй постачати продукцію у країни Польщі, Молдови, Росії, Білорусії, Казахстану, Нідерландів, Великобританії, Румунії, Болгарії. І навіть у роки економічної кризи частка експорту складала не менше 10%.

За весь час підприємство налагодило виробництво продукції світового зразка за доступними цінами, утвердилося на вітчизняному ринку, обійшовши зарубіжні компанії-конкуренти.

Реалізовані Корпорацією кошти

Сертифікати та патенти

Географія проектів

Ми пропонуємо обладнання власного виробництва та широкий спектр послуг у сфері будівництва і реконструкції у таких галузях: 

– Теплоенергетика
– Водопостачання та водовідведення
– Нафтогазовий комплекс
– Житлова та промислова інфраструктура
– Харчопереробка
– Агропромисловий сектор

Маєте ідеї для співпраці?

Якщо у вас виникли будь-які питання, зв’яжіться з нами в зручний для вас спосіб. Ми з радістю на них відповімо.

Режим роботи офісу: пн-пт з 9:00 до 18:00 

Наш офіс

79035 м. Львів, вул. Зелена, 131

+38 (032) 225-54-37
+38 (032) 225-54-39
+38 (067) 67-350-02

    Натискаючи на кнопку “Відправити лист”, я даю дозвіл на обробку персональних даних, які будуть використані тільки для того, щоб якнайшвидше вас проінформувати стосовно питань, які вас цікавлять