18 лютого 1999 року – дата об’єднання підприємств науково-виробничого комплексу з реалізації Державного інноваційного проекту в Корпорацію «Енергоресурс-інвест».

За понад два десятиріччя виробництво успішно розвивалося, як у наповненні виробничої бази високотехнологічним обладнанням та технологіяями, так і в доведенні якості продукції до вимог світових стандартів. Яскравим прикладом впровадження теплоізоляції труб пінополіуретаном циклопентанового спінення, організація власного виробництва усіх елементів та комплектуючих для будівництва теплових мереж, створення державних стандартів для їх використання. На підприємстві сертифікована Система управління якістю продукції на відповідність міжнародному стандарту ISO 9001-2015 та система екологічного керування на відповідність ДСТУ ISO 14001-2015. Нормативно-технічна документація передавалася в інші регіони України для створення аналогічних виробництв.

За час існування нами створено понад 450 робочих місць, річний обсяг реалізації продукції Корпорації в останні роки коливався в межах 700-750 млн. грн., де  15-20 %  – експорт.

Незважаючи на кризи в економіці і інші проблеми за останні роки виробництво розвивалося і сьогодні ми успішно почали працювати в таких суміжних галузях комунального господарства як: водопостачання, водовідведення, будівництво очисних споруд, які для нашої країни є надзвичайно актуальними. Нами освоєні сучасні технології водопідготовки, реновації колекторів, будівництва блочно-модульних очисних споруд в полімерному виконанні і ін. На більшість розробок отримано патенти на винаходи.