Без категорії

Корпорацією “Енергоресурс-інвест” для потреб ПрАТ «Компанія ЕНЗИМ»  виготовлено повнокомплектні каналізаційні насосні станцій. Для перекачки промислових гарячих стоків з камерами переключень в окремих корпусах. При виготовленні корпусів, з огляду на умови експлуатації, використаний термостійкий поліетилен PERT. Будівельно-монтажні роботи виконані  ТОВ “Ю БІ СІ-ІНЖИНІРІНГ”.

Згідно умов договору:

–  виготовлення і постачання каналізаційних насосних станцій КСП-КНС-К 4,8/2400/2/Л, КСП-РЕ-RT 5,0/3000/3/T та камер переключення КСП-РЕ-RT 2,2/2000/3/T;

– виготовлення та постачання шаф автоматичного управління насосами в корпусах захищених від атмосферного впливу;

– виготовлення та постачання установки для очищення поверхневих(дощових)  стічних вод від піску, завислих речовин та нафтопродуктів з тонкошаровим і коалесцентним фільтруючими модулями продуктивністю 40 л/с;

– виконані роботи з шеф-монтажу та підключення шаф управління до насосів каналізаційних насосних станцій КСП-КНС-К 4,8/2400/2/Л, КСП-РЕ-RT 5,0/3000/3/T, КСП-РЕ-RT 2,2/2000/3/T.

Представники і замовника і монтажної організації  відзначають високу якість продукції, злагоджену роботу спеціалістів, їх відповідальність і увагу до інтересів Замовника та точність дотримання всіх договірних зобов’язань.