Без категорії

ТОВ «Енергоресурс-монтаж» (будівельно-монтажний підрозділ Корпорації «Енергоресурс-інвест») відповідно до технічного завдання на реконструкцію енергопостачання діючих котелень КПТМ “ЧЕРКАСИТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО” в м. Черкаси вул. Онопрієнка, 8 та Сумгаїтська, 13, виконав роботи з по переведенню котельню на основне електроживлення від когенераційних установок (КГУ) зі збереженням чинної схеми електропостачання від ТП (міської трансформаторної підстанції Черкасиобленерго) в якості резервного джерела живлення. Згідно договірних об’ємів робіт виконано:

– заміна існуючого комутуючого- захисного обладнання на автоматичні вимикачі з мотор-приводами типу Compact NS630B з мікропроцесорним захистом MICROLOGIC 5.0 на номінальний струм 630 А.
– виготовлена комірка вводу живлення від когенераційної установки (КГУ) на 0,4 кВ з реалізацією схеми АВР на базі інтелектуального програмованого реле типу Zelio Logic.
– заміна автоматичного вимикача в КТП (комплектна трансформаторна підстанція) 0,4/10 кВ на номінальний струм 2500А типу Masterpact NW25H1 та реалізована схема обліку по живленню котелень від КГУ.
– проведений весь комплекс пусконалагоджувальних робіт з відпрацюванням алгоритму роботи по новій схемі живлення та ввід в експлуатацію.
Термінами виготовлення, поставкою та якістю продукції, а особливо кваліфікованим персоналом, який проявляє конструктивний підхід до взаємин з Замовником.

Керівництво КПТМ “ЧЕРКАСИТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО” Черкаської міської ради” високо оцінило якість поставленого обладнання та рівень виконання робіт. Слід зазначити, що роботи по монтажу виконувались на діючих котельнях без довготривалої зупинки з огляду на опалювальний сезон.

 

Також слідкуйте за нами у нашій сторінці Facebook, натиснувши на це посилання *клац*